Інтерфакс-Україна
13:55 07.06.2021

Екс-чиновнику Адміністрації президента України повідомлено про підозру в держзраді

1 хв читати
Екс-чиновнику Адміністрації президента України повідомлено про підозру в держзраді

Правоохоронці повідомили колишньому співробітнику Адміністрації президента України про підозру в скоєнні державної зради, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

"Згідно з матеріалами слідства, у період 2014 року підозрюваний, який на час вчинення інкримінованого злочину працював в Адміністрації президента України (а надалі - у РНБО), маючи доступ до державної таємниці, вступив у злочинну змову з представником іноземної спецслужби та передав останньому відомості, які отримував у зв’язку з виконанням службових обов’язків", - зазначається в повідомленні в соцмережі Facebook.

Зазначається, що підозрюваний збирав, систематизував і здійснював аналітику даних, які стосувалися сфери економіки, внутрішньополітичної обстановки, міжнародних відносин, а також стратегічної співпраці України з ЄС, РФ і Китаєм незалежно від характеру інформації, а також грифа обмеження доступу до неї.

Підозрюваному обрано запобіжний захід.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 12 до 15 років із конфіскацією майна.

У свою чергу в Службі безпеки України зазначають, що підозрюваний був державним службовцем категорії "Б" і мав доступ до секретної інформації за формою 2 (для роботи з секретною інформацією, яка має ступінь секретності "цілком таємно" і "таємно"). Прізвище чиновника не розголошується.

Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, матеріали справи передано до суду.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок недільних ворожих обстрілів Харківської області

Сибіга подякував Папі Римському Леву XIV за його молитви за Україну

Рада директорів KSE замовила незалежну перевірку у зв’язку з подіями навколо "Енергоатома"

Ворог у неділю обстріляв Дніпропетровщину, є постраждалі

Укренерго: У понеділок у більшості регіонів запровадять погодинні відключення на 1-4 черги

Гірські рятувальники розшукали туристів, які заблукали поблизу гори Говерла

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

Боєць поліції особливого призначення загинув на Куп’янському напрямку внаслідок удару ворожого дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА