Інтерфакс-Україна
07:15 08.06.2021

Байден висловив "непохитну прихильність" США територіальної цілісності України

1 хв читати
Байден висловив "непохитну прихильність" США територіальної цілісності України

Президент США Джо Байден під час телефонної розмови з українським лідером Володимиром Зеленським висловив підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, вони також обговорили боротьбу з корупцією.

"Президент Байден підтвердив непохитну прихильність Сполучених Штатів суверенітету і територіальної цілісності України", - йдеться в повідомленні Білого дому.

Крім того, обидва лідери обговорили стратегічне партнерство двох країн на підтримку плану президента України з боротьби з корупцією і "реалізації програми реформ, заснованої на наших спільних демократичних цінностях і євроатлантичні прагнення України, яка забезпечує справедливість, безпеку і процвітання народу України".

Байден і Зеленський також обговорили необхідність тісної співпраці в сфері енергетичної безпеки і боротьби з COVID-19, включно з планом США надати 900 тис. доз противірусної вакцини Україні.

"Президент Байден запросив президента Зеленського відвідати Вашингтон пізніше цього літа", - додали в Білому домі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП і НАБУ привітали ініціативу Зеленського щодо законопроєкту про антикорупційні інституції

Глава МЗС Туреччини: ми можемо сприяти проведенню обміну полоненими між Україною та РФ

Комісія з добору директора БЕБ повторно внесла в Кабмін кандидатуру Цивінського

Глава МЗС Туреччини: Сподіваємося, що Україна та РФ проведуть предметні консультації щодо обміняних меморандумів, кінцева мета - припинення вогню

ЦПД спростував інформацію про "таємну зустріч" Умєрова з Мединським в Стамбулі

У Києві знову проходить акція проти закону, який обмежує незалежність НАБУ та САП

Перемовини у Стамбулі ще не почалися

Глава МВС: Думаю, ворог хотів використати акції протесту, але ми навчилися спілкуватися і поважати один одного

Глава МВС про обшуки в Нацгвардії: Не виключаю, що це була вказівка спецслужб ворога

Глава МВС: Маємо першочергово говорити про стійкість на фронті, стійкість тилу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА