Інтерфакс-Україна
09:35 08.06.2021

У Києві вчинили наругу над могилою українського науковця і правознавця Олександра Кістяківського - прокуратура

1 хв читати

Правоохоронці Києва затримали зловмисників, які вчинили наругу над могилою українського науковця і правознавця Олександра Кістяківського, повідомляє столична прокуратура.

"7 червня 2021 року на лінію 102 надійшла інформація про те, що на території Байкового кладовища невідомі особи відламали латунний бюст з могили українського вченого-криміналіста, історика права та діяча українського національного відродження О.Кістяківського та намагалися його викрасти", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці затримали двох осіб, причетних до скоєння злочину. Погруддя вилучили.

Голосіївська окружна прокуратура міста Києва здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом наруги над могилою (ч. 3 ст. 297 КК України).

Наразі затриманим готують повідомлення про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає обмеження волі терміном від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі терміном від чотирьох до семи років.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський - колегам по НАТО: Оперативна обстановка на фронті складна, критична потреба у зміцненні повітряного щита

Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі

ВАКС засудив до 8 років тюрми керівника іноземного підприємства у справі про заволодіння 10 млн грн Інституту титану

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 35 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Європа і Америка нічого не кажуть, а Путін виробляє ракети

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА