Інтерфакс-Україна
12:16 08.06.2021

Співробітникам держпідприємства НАНУ повідомили про підозру у виготовленні фальсифікованого алкоголю на більш ніж 1,3 млн грн

1 хв читати
Співробітникам держпідприємства НАНУ повідомили про підозру у виготовленні фальсифікованого алкоголю на більш ніж 1,3 млн грн

Столичні правоохоронці повідомили про підозру організованій групі у складі трьох осіб, що працюють у структурі Національної академії наук України, яких було викрито у виготовленні фальсифікованих алкогольних напоїв з метою збуту (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204 КК України), повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури у вівторок.

"Згідно з матеріалами слідства, в період із серпня 2020 до лютого 2021 року учасники організованої групи, будучи службовими особами ДП "Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук" НАН України та використовуючи приміщення держпідприємства і спеціальне обладнання, організували незаконне виробництво алкогольних напоїв з метою їх подальшого збуту під виглядом відомих брендів", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що учасники організованої групи незаконно виготовили понад 5 300 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв й отримали більше ніж 1,3 млн грн "прибутку".

"Проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об'єктивне дослідження обставин кримінального провадження", - наголошують у прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки рф пошкоджено депо, адмінбудівлю та тепловоз

"Укрзалізниця" повідомила про затримку 42 поїздів через обледеніння контактної мережі

Михайло Федоров задекларував 1,3 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,2 млн грн

Україна ініціює термінове засідання Радбезу ООН через російський удар "Орєшніком"

В Києві внаслідок російського удару пошкоджено будівлю одного з посольств

Удар по Львову був завданий "Орєшніком" – мер

Кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки РФ на Київ збільшено до 25 людей, пошкоджено 19 багатоповерхівок

Окупанти просунулися біля Гуляйполя та Приморського, загалом на 5,94 кв. км — DeepState

Газопостачання для 376 абонентів у Рудному на Львівщині тимчасово припинено через спрацювання системи безпеки

В ніч на 9 січня збито/подавлено 244 із 278 цілей противника, є влучання ракет та 16 ударних БпЛА на 19 локаціях, ворог завдав удару балістикою середньої дальності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА