Інтерфакс-Україна
07:29 10.06.2021

На два роки дисбату засуджено двох військовослужбовців за викрадення автомобіля

1 хв читати
На два роки дисбату засуджено двох військовослужбовців за викрадення автомобіля

За публічного обвинувачення Київської спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону до 2 років дисбату засуджено двох військовослужбовців строкової служби за викрадення автомобіля.

Як повідомляє прес-служба відомства в середу, 8 червня, висунуте правопорушникам публічне звинувачення Київської спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері за ч.2 ст.289 КК України судом першої інстанції визнано повністю доведеним. Вироком Святошинського районного суду м.Києва обом співучасникам злочину суд призначив покарання у вигляді тримання в дисциплінарному батальйоні строком на 2 роки кожному.

Правоохоронцями було встановлено, що зазначені військовослужбовці-строковики, перебуваючи у самовільному відлученні у стані алкогольного сп'яніння, незаконно заволоділи транспортним засобом - автомобілем "ВАЗ-2105" на території Святошинського району Києва, проте незабаром були затримані співробітниками патрульної поліції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА