Інтерфакс-Україна
18:01 10.06.2021

У Києві 11-12 червня обмежать рух у районі Софійської площі

1 хв читати
У Києві 11-12 червня обмежать рух у районі Софійської площі

У Києві в п'ятницю, 11 червня, та суботу, 12 червня, з 16:00 до 23:00 буде обмежено рух у центрі, повідомляє прес-служба патрульної поліції столиці.

"11 та 12 червня з 16:00 до 23:00 у зв'язку з проведенням фестивалю передбачено обмеження руху транспорту на Софійській площі, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) та в Рильському провулку", - йдеться в повідомленні в Telegram-каналі.

Також буде внесено зміни в рух громадського пасажирського транспорту, який курсує цими вулицями.

Як повідомлялося, 11-12 червня на Софійській площі в Києві відбудеться фестиваль "Французька весна в Україні". О 22:00 у рамках фестивалю проводитиметься вулична вистава "Я - мрія...". Заходи в рамках фестивалю також відбудуться в Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Дві жінки постраждали внаслідок удару російського БпЛА по Хотімлі - Синєгубов

Таяні: Італія підтримує вступ України до ЄС, але пріоритетом залишаються Балкани

Міноборони України: Швеція готує один із найбільших пакетів безпекової допомоги - ППО, радари Saab, РЕБ та дрони

Загинула жінка, ще одна дістала поранень у Слов'янську через ворожу атаку ФАБ-250

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА