Інтерфакс-Україна
20:05 10.06.2021

Зеленський сподівається, що НАТО на саміті розгляне кроки щодо стримування агресії РФ

1 хв читати
Зеленський сподівається, що НАТО на саміті розгляне кроки щодо стримування агресії РФ

Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом висловив надію, що на запланованому саміті Альянсу будуть розглянуті дієві кроки щодо стримування агресивних дій РФ.

"Поінформував Єнса Столтенберга про істотні загрози з боку РФ. Сподіваюся, на саміті НАТО будуть розглянуті дієві кроки щодо стримування агресії РФ. Наголосив на важливості для України підтвердження політики відкритих дверей Альянсу і в дієвості рішення від 2008 року з ПДЧ (план дій для членства в НАТО - ІФ) для України", - написав Зеленський у Twitter у четвер.

Як повідомляється на сайті глави держави, президент поінформував генсека НАТО про ситуацію з безпекою на Донбасі і про збереження суттєвої військової загрози через скупчення російських військ навколо України.

Зеленський подякував Столтенбергу за послідовну підтримку з боку НАТО суверенітету та територіальної цілісності України і за підтримку в проведенні реформ у сфері безпеки та оборони.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські компанії готові виробити мільйони дронів наступного року, проте є потреба у фінансуванні, - Міноборони

Найближчі два дні в Україні буде сухо та тепло, на півдні до 30°

Туск призначить заступника голови МЗС радником, щоб усунути помічників Навроцького від переговорів щодо України

Повідомлено про підозру 23-річній киянці за поширення в Інстаграмі фото з прапором Третього Рейху

УЧХ передав Запорізькій обласній клінічній лікарні реабілітаційне обладнання

У Купʼянську ворожий дрон влучив в автомобіль, постраждало подружжя

Мін’юст пропонує зміни до порядку виконання Конвенції про міжнародне викрадення дітей

У Чернігові через атаку "шахедів" травмовано двох жінок, виникла пожежа на підприємстві

Окупанти продовжили просування в районі Лимана, Покровська та Гуляйполя, але темпи знизились, - DeepState

Генпрокурор: Кількість підозр місцевим чиновникам – це не про піар, не чекайте толерантності до корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА