Інтерфакс-Україна
13:12 11.06.2021

У Гуляйполі намагалися створити нелегальну міськраду та встигли обрати "мера" - СБУ

1 хв читати
У Гуляйполі намагалися створити нелегальну міськраду та встигли обрати "мера" - СБУ

Служба безпеки України у взаємодії з Національною поліцією України заблокувала спробу створення нелегального псевдодержавного утворення "Гуляйпільська міська рада" в м. Гуляйполе Запорізької області, ініційоване місцевим жителем.

Як повідомляється на сайті СБУ в п'ятницю, співробітники спецслужби задокументували проведення учасниками псевдоутворення публічних заходів, де вони пропагували невизнання нинішньої української влади. Зловмисники також закликали до утворення силових груп швидкого реагування для захоплення органів влади, правоохоронних та судових структур, агітували місцевих жителів приєднуватися до "руху" через проведення масових акцій, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в Україні. Для легалізації повноважень було проведено збори, на яких обрали "міського голову" і "депутатів" фейкового органу місцевого самоврядування.

Під час обшуків правоохоронці вилучили в "депутатів" і "міського голови" печатки та штампи так званих органів місцевого самоврядування, протоколи зборів активістів, комп'ютерну техніку та інші предмети й документи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на приєднання Мексики, Перу та Еквадору до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

Сибіга подякував главі МЗС Британії за новий фінансовий пакет допомоги Україні

Британський принц Гаррі відвідав місце ворожого обстрілу - Ткаченко

Сейм Польщі ухвалив новий закон про допомогу українцям після вето Навроцького

Окупанти втратили 159 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Стефанчук провів зустріч з делегацією британського парламенту

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА