Інтерфакс-Україна
21:55 11.06.2021

В Ізюмі через сильну зливу підтопило 3 будинки, знадобилася допомога рятувальників

1 хв читати
В Ізюмі через сильну зливу підтопило 3 будинки, знадобилася допомога рятувальників

У м.Ізюм Харківської області через сильну зливу підтопило 3 приватних будинки на вул. Муравській, місцеві комунальники звернулися до ДСНС за допомогою в ліквідації наслідків дощу.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Харківській області, коли рятувальники приїхали на місце, там вже працювали 3 чергові бригади Ізюмського водоканалу і 3 одиниці техніки.

"На одному з дворів рятувальники встановили мотопомпу для відкачування води з нього. За допомогою автоцистерни вони відкачали воду також і з гаража на цьому дворі", - йдеться в повідомленні.

За весь час роботи пожежної техніки з приватного будинку було відведено понад 5 тис. кубометрів води. Рятувальна операція тривала понад 7,5 годин.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти Європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА