Інтерфакс-Україна
07:20 12.06.2021

У Львові забудовнику повідомили про підозру в підробці документів на будівництво

2 хв читати
У Львові забудовнику повідомили про підозру в підробці документів на будівництво

У Львові правоохоронці повідомили керівнику одного з підприємств-забудовників про підозру в підробці низки документів для введення в експлуатацію житлового будинку без погодження з дійсним замовником будівництва, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Слідчі встановили, що у 2017 році керівник підприємства-забудовника, з метою незаконного отримання дозволу на початок проведення будівельних робіт за одним із об'єктів будівництва на території м.Львова, підробив офіційну заяву. Фігурант навмисне зазначив у ньому неправдиві відомості щодо дійсного замовника об'єкта будівництва. Після цього подав його до Державної архітектурно-будівельної інспекції України", - зазначається в повідомленні.

На підставі підробленої заяви зазначеному підприємству-забудовнику було видано дозвіл про початок будівельних робіт, в якому відомості про замовника будівництва не відповідали дійсності.

Надалі підозрюваний за попередньою змовою з іншими особами підробив ще низку офіційних документів, без узгодження з дійсним замовником будівництва. На підставі цих документів було введено в експлуатацію житловий будинок на території м Львів.

За місцем знаходження зазначеного підприємства-забудовника, а також місця проживання його керівника слідчі провели обшуки, в ході яких вилучили документи, що мають значення для досудового розслідування.

Проводяться слідчо-розшукові дії щодо встановлення можливих інших кримінальних злочинів. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Згідно ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) і ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) підозрюваному може загрожувати до п'яти років позбавлення волі

Досудове розслідування триває.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посли G7 закликали Зеленського до співпраці з НАБУ та САП

Поліція повернула до зоокуточка левицю, що втекла з вольєра в Хмельницькому

Масштабна історична українсько-польська конференція відбудеться в травні 2026р - голова УІНП

Графіки обмеження електроенергії у неділю продовжують діяти цілодобово

Зеленський: РФ знову провалила встановлені Путіним терміни захоплення Покровська та Купʼянська

Хор "Гомін" не братиме участь у концерті "Кварталу 95" - співдиректор Львівського органного залу

Умєров: Узгоджено активізацію переговорів про звільнення 1 200 українських полонених

Зеленський провів нараду з Федоровим щодо подальшої цифровізації державних послуг

Ми боремося за європейський вибір України – Ахметов привітав з 25 річчям SCM, яка до ювілею оновила айдентику

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА