11:14 12.06.2021

Тимошенко: "Батьківщина" оскаржить "незаконне рішення" ЦВК про відмову в реєстрації ініціативної групи з референдуму про продаж землі

2 хв читати
Тимошенко: "Батьківщина" оскаржить "незаконне рішення" ЦВК про відмову в реєстрації ініціативної групи з референдуму про продаж землі

Партія "ВО "Батьківщина" має намір через суд домагатися від Центральної виборчої комісії реєстрації ініціативної групи з референдуму про продаж землі.

Як повідомляє прес-служба "Батьківщини","пославшись на формальні і суто надумані причини, 10 членів Центральної виборчої комісії, які представляють правлячу владу, фактично перекреслили право людей на проведення референдуму".

Як заявила лідер "Батьківщини", нардеп Юлія Тимошенко, "проголосували маріонетки в ЦВК, які отримали від вищих посадових осіб держави пряму команду не допустити референдуму проти розпродажу сільськогосподарської землі. Нам всім стало очевидно, що немає в країні ніякого народовладдя, немає ніякого закону про референдум, який можна провести за народною ініціативою. Пославшись на формальні і суто надумані причини, 10 членів ЦВК, які представляють монобільшість, відмовили 11-тисячній ініціативній групі в праві організувати всенародний референдум на захист землі", - наголосила політик.

Вона нагадала, що за соціологічними дослідженнями, проведення волевиявлення про заборону розпродажу землі підтримують понад 77% українців. Однак влада нехтує думкою народу, тому "Батьківщина" продовжуватиме боротьбу.

"Незаконне рішення ЦВК ми найближчими днями будемо оскаржувати у суді. Так ми перевіримо, чи відбулась реформа судочинства, чи може суд відновити справедливість і дати мільйонам людей в країні шанс зупинити розпродаж землі. Ми не здамося і не зупинимося. До осені ми будемо боротися в судах, а восени будемо звертатися до людей і разом вирішувати, що робити, коли влада діє проти волі народу, проти майбутнього держави, проти національних інтересів", - запевнила лідер "Батьківщини".

11 червня ЦВК відмовила в реєстрації ініціативній групі з підготовки референдуму про продаж землі сільськогосподарського призначення.

Причинами відмови ЦВК назвав низку порушень під час створення ініціативної групи, зокрема, в списках учасників зборів 47 осіб внесені до нього двічі, також у списках зазначено відомості про 19 померлих, навпроти прізвищ яких проставлено підписи.

ЦВК також зауважила, що вже зареєструвала одну ініціативну групу з підготовки референдуму про ринок землі, і її формулювання питання по суті збігається з тим, яке хоче ставити на референдум група "Батьківщини", тому останній було відмовлено.

"Батьківщина" має намір поставити на референдум питання в такому формулюванні: "Чи підтримуєте ви заборону продажу земель сільськогосподарського призначення будь-кому, крім держави Україна?"

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА