Інтерфакс-Україна
08:03 13.06.2021

Мінреінтеграції виплатило грошову допомогу 32 звільненим з полону українцям

1 хв читати
Мінреінтеграції виплатило грошову допомогу 32 звільненим з полону українцям

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України виплатило одноразову грошову допомогу в розмірі 100 тис. грн українцям, які опинилися в полоні в різні роки з початку збройної агресії РФ проти України - з 2014 року, і були звільнені.

"Бюджетні кошти в розмірі 3,2 млн грн перераховано на особові рахунки 32 громадян, які на засіданні 27 квітня 2021 року визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені волі в результаті збройної агресії Росії проти України", - повідомляє прес-служба міністерства.

Таким чином, усі 83 громадянина, що на зазначеному засіданні визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені волі в результаті збройної агресії Росії проти України, отримали одноразову грошову допомогу.

Мінреінтеграції продовжує роботу щодо спрощення механізму надання допомоги громадянам, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації (незаконно засудженим, військовополоненим).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу в Одесі поранено працівницю "Укрзалізниці" та пошкоджено пост на станції

Порошенко передав бригадам 100 дронів-камікадзе "Блискавка"

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА