Інтерфакс-Україна
21:09 13.06.2021

Байден з дружиною зустрілися з королевою Великої Британії Єлизаветою II у Віндзорському замку

1 хв читати
Байден з дружиною зустрілися з королевою Великої Британії Єлизаветою II у Віндзорському замку

У Віндзорському замку після завершення саміту G7 відбулася зустріч президента США Джо Байдена і його першої леді з королевою Єлизаветою II, повідомляє CNN.

За інформацією видання, Єлизавета II зустріла американську пару в знаменитому дворі замку з почесною вартою з гренадерських гвардійців, після чого заграв державний гімн США.

Зазначається, що Байден проінспектував війська, а потім приєднався до королеви і першої леді, щоб подивитися військовий марш.

"Сьогоднішня зустріч - перша зустріч королеви один на один зі світовим лідером з початку пандемії коронавірусу. І це один із перших її публічних заходів відтоді, як її чоловік, принц Філіп, помер цього року у віці 99 років", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що 13 червня Байден став 12-м чинним президентом, який зустрівся з королевою під час її правління, приєднавшись до спадщини американських лідерів, які віддавали данину поваги всесвітній іконі і живому фрагменту історії. Байден - п'ятий президент, якого королева приймала у Віндзорі.

Наразі Байден зі своєю дружиною вирушають до Брюсселя на 31-й саміт Організації Північноатлантичного договору (НАТО), який відбудеться в понеділок, інформує CNN.

 

 

 

ОСТАННЄ

Умєров про обмін "1000 на 1000": Узгоджено покроковий план реалізації домовленості

Венс: Переговори щодо України зайшли в глухий кут, ми це усвідомлюємо – ЗМІ

Голова Європейської ради закликає РФ піти на негайне припинення вогню в Україні

У Сумській області до 10 років за гратами засуджено військовослужбовця, який торгував майном штурмової роти

У "Києві Цифровому" проходить опитування про інструменти для впливу на зміни в місті

Зеленський привітав Дана з перемогою на виборах президента Румунії

Зеленський доручив створити постійну розширену національну переговорну групу щодо перемовин з РФ

ЄС створює фонд у 150 млрд євро для видачі кредитів на закупівлю озброєнь - ЗМІ

В Польщі затримали громадянку України, яка займалась перевезенням нелегальних мігрантів

Голова ДАЗВ спростував інформацію про наявність тварин з мутаціями у Чорнобильській зоні відчуження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА