08:37 14.06.2021

Запорізька АЕС вивела четвертий блок до резерву через балансові обмеження

1 хв читати
Запорізька АЕС вивела четвертий блок до резерву через балансові обмеження

Запорізька атомна електростанція (АЕС) 13 червня о 06:02 відключила четвертий блок від енергосистеми країни та вивела його в холодний резерв у зв'язку з балансовими обмеженнями, повідомила прес-служба станції.

Отже, на ранок понеділка в роботі перебувають 10 із 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На блоці №6 Запорізькій АЕС триває 58-ма доба капітального планового ремонту, на блоці №1 Хмельницької АЕС - 48-ма доба капітального планового ремонту, на блоці №5 Запорізькій АЕС - 45-та доба середнього планового ремонту, на блоці №2 Южно-Української АЕС - 10-та доба середнього планового ремонту.

Показники, що характеризують радіаційний, протипожежний і екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, перебувають у межах норми.

Запорізька АЕС - найбільша в Європі атомна станція за встановленою потужністю. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовані за проектом В-320. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий - у жовтні 1995 року.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА