Інтерфакс-Україна
14:11 14.06.2021

Закон про туризм необхідно ухвалити до кінця року - голова Держтуризму Олеськів

1 хв читати
Закон про туризм необхідно ухвалити до кінця року - голова Держтуризму Олеськів

Голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів заявляє, що для того, щоб новий закон про туризм запрацював через рік, його потрібно ухвалити до кінця 2021 року.

"Наразі профільний комітет розглядає поправки, яких надійшло більше ніж тисяча. Далі його буде запропоновано до другого читання. Підкреслю, що дуже важливо ухвалити його до кінця цього року, щоб він запрацював через рік. Бо для того, щоб реалізувати все те, що в ньому закладено, знадобиться саме стільки часу", - сказала Олеськів в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Крім того, за її словами, у 2021 році буде запущено туристичний реєстр, у якому розміщуватиметься інформація про ліцензування туристичних операторів та категоризація готелів. Після ухвалення закону цей реєстр буде переформатовано в Єдиний туристичний реєстр.

"Щодо Єдиного державного туристичного порталу вже оголошено тендер, його треба зробити до кінця цього року. Ми хочемо створити не сайт-візитівку, а великий мультимедійний портал із декількома іноземними мовами, з текстами, написаними носіями мови, з якісним дизайном світового рівня, сервісними функціями і великою кількістю візуальних матеріалів", - заявила вона.

Також, за словами голови агентства, до кінця 2021 року має бути запущено Національний туристичний інформаційний центр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА