20:26 14.06.2021

Лідери країн НАТО схвалили комплексну політику кіберзахисту альянсу

1 хв читати
Лідери країн НАТО схвалили комплексну політику кіберзахисту альянсу

Учасники саміту НАТО затвердили всеосяжну політику альянсу у сфері кібероборони для реагування на систематичні хакерські атаки та інші кіберзлочини.

"Кіберзагрози безпеці альянсу мають комплексний, руйнівний характер. Вони стають все більш частими. Це підтверджується нещодавніми інцидентами з використанням програм-вимагачів та іншою зловмисною кіберактивністю, націленою на нашу важливу інфраструктуру та демократичні інститути", - йдеться в комюніке за підсумками саміту НАТО.

"Щоб протистояти цьому все більш актуальному виклику, ми сьогодні схвалили Комплексну політику кіберзахисту НАТО, яка підтримуватиме три основні завдання НАТО і загальну стратегію стримування та оборони, а також ще більше зміцнить нашу стійкість", - наголошується в документі.

Зазначається, що НАТО "просуватиме вільний, відкритий, мирний і безпечний кіберпростір", а також продовжить докладати зусиль "щодо підвищення стабільності й зниження ризику конфліктів, підтримуючи міжнародне право та добровільні норми відповідальної поведінки держави в кіберпросторі".

Крім того, НАТО обіцяє притягати до відповідальності тих, хто "завдає шкоди" альянсу в кіберпросторі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА