07:00 15.06.2021

Україна отримає ПДЧ, так само як і стане "частиною НАТО" тоді, коли вона досягне необхідних критеріїв

2 хв читати
Україна отримає ПДЧ, так само як і стане "частиною НАТО" тоді, коли вона досягне необхідних критеріїв

Президент США Джо Байден сказав, що Україна отримає План дій щодо членства, так само як і буде членом альянсу тоді, коли вона відповідатиме критеріям організації. Зараз Києву ще належить багато чого зробити.

Про це він сказав у понеділок у Брюсселі на прес-конференції після закінчення саміту НАТО.

Відповідаючи на питання про те, чи отримає Україна ПДЧ, Байден сказав: "Це залежить від того, чи будуть вони відповідати критеріям. Факт полягає в тому, що вони ще повинні очиститися від корупції, факт також полягає в тому, що вони повинні досягти інших критеріїв, щоб отримати ПДЧ. Це ще належить побачити".

Разом із тим, він запевнив, що буде "зроблено все, що ми можемо, щоб поставити Україну в ситуацію, коли вона буде здатна протистояти російській фізичній агресії".

Байден також наголосив, що рішення бути чи ні Україні "частиною НАТО", "буде залежати не тільки від мене". "Це залежить від союзників, від того, як вони проголосують. Але я знаю достеменно, що вони (українці) повинні (в цьому) переконати, а це не легко", - додав президент США.

Він нагадав про свій виступ кілька років тому у Верховній раді України, коли він говорив, що "Україна має можливості зробити щось таке, чого раніше не було в історії України - генерувати демократично обрану, а не корупційну, провідну олігархами, націю". "І я сказав їм, коли виступав, що вони увійдуть в історію як батьки-засновники України, якщо вони дійсно це зроблять. Їм ще багато що належить зробити", - констатував Байден.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА