07:43 15.06.2021

Близько 1 млн грн виплатить банківська установа за страховими зобов'язаннями перед Міноборони

2 хв читати
Близько 1 млн грн виплатить банківська установа за страховими зобов'язаннями перед Міноборони

Господарський суд Києва зобов'язав банківську установу виплатити в бюджет майже 1 млн грн зобов'язань за порушення постачальником договору перед Міністерством оборони України, повідомили в прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону.

"За втручання Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону Господарський суд м.Києва зобов'язав одну з банківських установ перерахувати до державного бюджету близько 1 млн грн банківської гарантії. Зазначена сума повинна бути виплачена за неналежне виконання постачальником своїх зобов'язань перед Міністерством оборони України на поставку індивідуального обмундирування для військовослужбовців", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою відомства в понеділок увечері.

Встановлено, що в липні 2018 банківською установою була видана банківська гарантія, згідно з якою банк бере на себе безумовні та безвідкличні зобов'язання виплатити Міноборони України суму, визначену цією гарантією у разі невиконання або неналежного виконання постачальником умов договору про закупівлю обмундирування для військовослужбовців. "Однак постачальник порушив терміни виконання договірних зобов'язань, внаслідок чого зазначений товар поставлений із запізненням, у зв'язку з чим, МОУ направило в банківську установу вимогу щодо сплати суми банківської гарантії, яка була залишена останньою без уваги", - сказано в повідомленні.

Спеціалізованою прокуратурою у військовій і оборонній сфері Центрального регіону було подано позов до Господарського суду Києва щодо зобов'язання банківської установи виплатити на користь Міноборони суму банківської гарантії.

14 червня 2021 за рішенням суду з банківської установи підлягають стягненню до державного бюджету грошові кошти на суму близько 1 млн грн.

У спецпрокуратурі зазначили, що продовжують вживати заходи представницького характеру щодо ефективного захисту інтересів держави.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Конституційна рада Франції ухвалила законопроект про "санітарні перепустки"

Держкомтелерадіо ініціює продовження санкцій проти 9 російських видавництв

Злочевський переоформив контроль над своїми газовидобувними активами на дочок

Сім'я Патаркацишвілі продала телекомпанію "Імеді" за $30 млн

Зеленський про отримання паспортів РФ жителями ОРДЛО: Не можна оцінювати однозначно, бувають вимушені заходи

Рівень забруднення повітря в Кривому Розі в липні зберігся на рівні "дуже високий" через незначні опади та спеку

Зеленський: 90% успіху в питанні повернення Донбасу і миру в Україні залежить від президента РФ

Зеленський розуміє, що на тимчасово окупованих територіях буде небезпечно відзначати День Незалежності України

У Малайзії вперше за час пандемії виявили за добу понад 20 тис. випадків COVID-19

На популярних серед туристів грецьких островах посилюють антиковідні обмеження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА