Інтерфакс-Україна
14:56 15.06.2021

Музей Ханенків поповнився картиною "Свята Варвара"

1 хв читати
Музей Ханенків поповнився картиною "Свята Варвара"

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків поповнився картиною 18 століття "Свята Варвара", яку подарував шведський вчений Торе Хальстрем, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"Можна сказати, що покровителька шахтарів, артилеристів і саперів Свята Варвара посилює свою присутність у Києві. Адже у соборі Святого Володимира вже давно зберігаються мощі Святої Великомучениці. Тож візьмемо до уваги її силу, і сподіваємося, що картина знайде в Україні своїх численних поціновувачів", - написав Ткаченко у Telegram-каналі.

За його словами, Мінкультури націлене повертати твори мистецтва, які належать Україні.

"Хочеться ще раз подякувати професору Торе Хальстрему за такий подарунок. Музей Ханенків - місце, де з головою поринаєш у європейське мистецтво. І новий експонат ідеально доповнить експозицію", - написав міністр.

Ознайомитися з картиною з 16 липня зможуть всі охочі в іспанському залі музею.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія атакувала танкер під завантаження олією та судно з кукурудзою

Торговельні мережі Novus і "Аврора" в Києві продовжують роботу

Поліція інформуватиме киян про повітряні тривоги під час відключень електроенергії

Доступ до всіх реєстрів Мін’юсту відновлено

2025 рік забрав найбільшу кількість життів цивільних осіб в Україні з 2022 року - Місія ООН з прав людини

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Станом на листопад 2025р. тимчасовий захист в ЄС отримали 4,33 млн біженців з України – Євростат

Правий берег Києва, за винятком Печерського та Голосіївського районів, переходить на погодинні графіки замість екстрених – YASNO

Свириденко обговорила з міністром закордонних справ Норвегії підготовку до "енергетичного Рамштайну"

МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА