Інтерфакс-Україна
15:44 15.06.2021

Херсонські поліцейські провели операцію з порятунку дельфіна, якого штормом викинуло на мілину

1 хв читати
Херсонські поліцейські провели операцію з порятунку дельфіна, якого штормом викинуло на мілину

У Херсонській області водні поліцейські разом з відпочивальниками врятували дельфіна, якого штормом викинуло на прісноводну мілину Дніпровського лиману неподалік від Олександрівки на великій відстані від Чорного моря, повідомляє прес-служба обласного управління поліції у вівторок.

"Знесилена тварина самостійно не могла вибратися з пастки, але завдяки своєчасним діям всіх небайдужих її вдалося врятувати", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що першими дельфіна на мілині помітили з берега відпочивальники. Вони активно почали допомагати тварині триматися на плаву, а водні поліцейські телефоном їх консультували, як допомогти тварині до їх приїзду.

"Із підручних матеріалів, ковдр і ременів люди зробили своєрідний хомут і у такий спосіб тримали дельфіна до прибуття човна водної поліції Херсонщини", - повідомляють у поліції.

За словами начальника сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського райуправління міліції Максима Жаркова, громадяни допомогли підняти дельфіна на борт службового катера й інспектори швидко поїхали у відкриті води Чорного моря.

"Дельфіна випустили в природне середовище зі сподіванням, що з твариною все буде добре і вона повернеться до зграї", - резюмують у поліції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА