Інтерфакс-Україна
21:28 15.06.2021

Перший готель Radisson відкрився в Одесі

2 хв читати
Перший готель Radisson відкрився в Одесі

Radisson Hotel Group відкрила в Одесі на вул. Дерибасівській на початку червня сьомий готель мережі в Україні - Radisson City Centre Odesa, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії у вівторок.

"Ми раді відкрити двері нашого першого готелю Radisson в Одесі", - повідомив старший регіональний віце-президент Radisson Hotel Group у Центральній і Східній Європі, Росії та Туреччини Ілмаз Їлдірімлар, якого цитує прес-служба компанії.

Він зазначив, що Radisson - це готельний бренд категорії upscale, який пропонує гостинність у скандинавському стилі і має потужний потенціал для розвитку на українському ринку. Тепер він представлений в Україні 1445 гостьовими номерами, включно з готелями, які будуються.

Як повідомили в прес-службі компанії, готель Radisson Hotel City Centre Odesa пропонує 90 номерів, оформлених у лаконічному скандинавському стилі, з видом на Дерибасівську і історичний центр міста. У готелі є ресторан Gatto Nero з двома залами, місткістю від 30 до 85 гостей, для ділових мандрівників обладнано конференц-зону на 85 гостей.

Radisson Hotel Group - одна із найбільших готельних груп у світі з дев'ятьма готельними брендами і понад 1500 готелями у 120 країнах світу. Портфоліо Radisson Hotel Group включає Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites від Radisson і Prizotel, об'єднані під одним комерційним брендом Radisson Hotels.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ ліквідувало 18 підпільних гральних закладів на Київщині

АМКУ надав дозвіл "Інтерпайпу" на придбання у ArcelorMittal трубного заводу у Румунії

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко не бачить потреби переглядати правила нацвідбору на "Євробачення"

Кошта стосовно фінансових потреб України на 2026-2027 рр.: Ми готові запропонувати рішення

ОГС відіграють провідну роль у відновленні територіальних громад - дослідження

Єврокомісія: судовий позов ЦРБ до Euroclear "спекулятивний", пропозиція "репараційної позики" для України юридично обґрунтована і відповідає міжнародному праву

Україна у грудні оголосить концесійний конкурс щодо контейнерного терміналу в порту "Чорноморськ"

У листопаді в Україні загинули щонайменше 226 цивільних осіб і 952 отримали поранення - ООН

Зеленський 15 грудня прибуде з візитом до Берліна - ЗМІ

Україна отримала посаду заступника голови Бюро комітету ЮНЕСКО з нематеріальної спадщини - віцепрем’єрка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА