Інтерфакс-Україна
13:12 16.06.2021

Рада збиратиметься на позачергові засідання після 29 червня - нардеп Кравчук

1 хв читати
Рада збиратиметься на позачергові засідання після 29 червня - нардеп Кравчук

Заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук прогнозує, що Верховна Рада після 29 червня збиратиметься на позачергові пленарні засідання з великим порядком денним, і не виключає, що найближчої п'ятниці теж може відбутися позачергове засідання парламенту.

"Я думаю, ми будемо проводити позачергові засідання з більшим порядком денним на тижні з 29 червня", - сказала Кравчук журналістам у середу в Києві.

Вона зазначила, що, можливо, такі позачергові пленарні засідання ініціюватиме, зокрема, і президент.

За її словами, на цих пленарних засіданнях будуть розглянуті злободенні проекти, серед них - законопроект про національний спротив.

Кравчук також нагадала, що народний депутат Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність") зібрав необхідну кількість голосів за проведення позачергового засідання з пропозицією розглянути звернення парламенту до Конгресу США про надання Україні статусу основного союзника США поза НАТО.

"Процедурно, протягом трьох днів воно має бути скликане. Попередньо, наскільки я знаю, це може бути у п'ятницю, але до цього ще повинен комітет зібратися", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про переговори: ми не можемо просто так вийти з наших територій

У Техасі арештували 21-річного підозрюваного у симпатіях до ІДІЛ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА