Інтерфакс-Україна
14:02 16.06.2021

Україна та Угорщина відновили спільне патрулювання кордону

1 хв читати
Україна та Угорщина відновили спільне патрулювання кордону

Прикордонники Мукачівського загону разом зі своїми колегами з Угорщини здійснили перше цього року спільне патрулювання українсько-угорського кордону.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, спільні патрулювання було призупинено з березня минулого року у зв'язку з пандемією COVID-19.

"Патрулювання українсько-угорського кордону вчора було проведено по території Угорщини навпроти ділянки відповідальності відділу прикордонної служби "Лужанка"", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що до патрулювання допускають лише правоохоронців, які пройшли вакцинацію проти коронавірусу.

Спільні патрулювання українсько-угорського кордону прикордонники України та Угорщини розпочали в 2014 році. Такі патрулювання проводяться і на території України, і на території Угорщини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: В межах "данської моделі" отримано від Данії EUR1,2 млрд, до кінця року планується залучити ще понад EUR500 млн

Главу Інгушетії заочно засуджено за фінансування війни РФ проти України

Поліція вилучила "шахед", який киянин перевозив на даху автомобіля

Посадовицю філії Енергоатому викрито на систематичному хабарництві - НАБУ

Посадовці Київської митниці отримували гроші від підприємців, створюючи перешкоди для розмитнення авто

РФ завдала удару по енергооб'єктах на Донеччині, Сумщині та Чернігівщині, є відключення

Працівник СТО наводив удари окупантів по енергетичній інфраструктурі Києва - СБУ

Свириденко представила нові програми, заплановані в межах пакету зимової підтримки

Російський дрон атакував автобус у Запорізькому районі, поранені 4 рятувальники

ППО знешкодила вночі 61 з 80 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА