Інтерфакс-Україна
22:04 16.06.2021

Зустріч Байдена і Путіна носила ознайомлювальний характер - Подоляк

1 хв читати
Зустріч Байдена і Путіна носила ознайомлювальний характер - Подоляк

Зустріч президентів Росії і США не призвела до великих домовленостей і серйозних рішень з ключових питань, вважає радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"На мій погляд, саміт носив, скоріше, ознайомлювальний характер", - заявив Подоляк у коментарі інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна" в середу ввечері.

Подоляк зазначив, що "поведінка президента США Джо Байдена на прес-конференції говорила про те, що американській стороні повною мірою вдалося реалізувати всі свої наміри і донести свої ключові послання".

Радник керівника Офісу президента вважає, що президент Росії, при цьому, виглядав "дещо розгублено і збентежено, що цілком може зазначати відсутність в обговорюваному порядку інтересів Російської Федерації".

Публікацію спільної заяви президентів щодо стратегічної стабільності Подоляк вважає свідченням продовження діалогу між США і Росією щодо контролю за ядерними озброєннями і недопущення ризиків ядерної війни.

"Фактично, це продовження міждержавного діалогу, заснованого на багаторічному досвіді підписання угод про скорочення стратегічних наступальних озброєнь", - підсумував він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

Унаслідок нічної атаки в Одесі пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури

Окупанти за добу втратили 1 0200 осіб та 171 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА