13:11 17.06.2021

Мінсоцполітики розпочало пілотний проект "Працюй вільно" для працевлаштування людей з інвалідністю

1 хв читати
Мінсоцполітики розпочало пілотний проект "Працюй вільно" для працевлаштування людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики розпочало пілотний проект "Працюй вільно" для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю.

"За даними Міністерства соціальної політики, сьогодні в Україні працюють лише близько 600 тис. людей з інвалідністю працездатного віку. При цьому могли б працювати ще більше ніж 1,5 млн людей з інвалідністю. Тобто, для майже 60% гарантоване право на працю залишається з різних причин не реалізованим", - ідеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Зазначається, що проект "Працюй вільно" реалізується на базі спеціально створеного національного соціального порталу "Вільно", який стане комунікаційним майданчиком, де люди з інвалідністю зможуть знайти роботу за своїм бажанням, а роботодавці - проводити співбесіди в режимі онлайн, за необхідності - із сурдоперекладом, і знаходити кваліфікованих працівників. Портал має три основні складові: навчання, працевлаштування, інтерактивна карта доступності установ.

У межах проекту також працюватимуть програми адаптації навичок кандидата вимогам роботодавця. Пройшовши короткий навчальний курс, людина отримає мінімальний обсяг знань, достатній для початку роботи на новому місці.

Зазначається, що проект "Працюй вільно" - спільна ініціатива Міністерства соціальної політики України, громадської організації "Громадський рух "Соціальна єдність" за підтримки Ради Європи.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА