Інтерфакс-Україна
20:29 17.06.2021

Mouzenidis Travel призупиняє обслуговування та прийом нових клієнтів у Греції до 26 червня

1 хв читати
Mouzenidis Travel призупиняє обслуговування та прийом нових клієнтів у Греції до 26 червня

Туристичний оператор Mouzenidis Travel призупиняє обслуговування та прийом нових клієнтів на території Греції в період із 18 до 26 червня 2021 року, пропонує перенести тури на інші дати.

"За отриманою 17 червня 2021 року інформацією, у зв'язку з операційними і технічними можливостями компанія Mouzenidis Travel A.E. (Греція) тимчасово припиняє прийом і обслуговування нових клієнтів на території Греції, якщо інше не повідомлялося окремо щодо бронювання", - йдеться в повідомленні на сайті оператора.

Згідно з ним, оператор пропонує перенести заброньовані на зазначені дати тури на період із 1 вересня 2021 року та пізніше або на літній сезон 2022 року зі збереженням ціни.

Водночас уточнюється, що туристам, які вже вирушили в тур, обслуговування нададуть у повному обсязі, включно зі зворотним авіатрансфером.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 10 населених пунктів Запорізької області

25 квітня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Канада завжди підтримуватиме Україну у боротьбі за демократію та територіальну цілісність – Фріланд

ОККО Group планує запустити на повну біоетанольний завод у ІІІ кв.-2026 – СЕО

США будуть світовим лідером з освоєння мінеральних ресурсів морського дна, переконаний Рубіо

K41 Community Fund повідомив про викуп заводу Ріхерта на Подолі в Києві

Шмигаль зустрівся з прем’єркою Ліхтенштейну, говорили про санкції для РФ та заморожені активи

АМКУ надав рекомендації 160 виробникам і імпортерам ліків щодо роботи з дистрибьютерами

Ворог завдав п'ять ударів з БпЛА по Харкову, пошкоджені приватні будинки – мер

Зеленський: під прикриттям масованого удару росіяни намагалися розвивати штурмові дії, зокрема, на покровському напрямку, отримали відсіч

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА