07:55 18.06.2021

У Тернопільській парторганізації "Голосу" зажадали від Рудик і Железняка скласти мандати

1 хв читати
У Тернопільській парторганізації "Голосу" зажадали від Рудик і Железняка скласти мандати

У Тернопільській партійній організації "Голосу" зажадали від глави партії Кіри Рудик і керівника фракції в парламенті Ярослава Железняка скласти мандати.

"Ми звертаємося з вимогою добровільно скласти повноваження голови партії і мандат народного депутата України Кірі Рудик, добровільно скласти повноваження голови парламентської фракції і мандат народного депутата України Ярославу Железняку... публічно вибачитися перед партійцями, депутатами та виборцями за вчинені дії, які завдали шкоди партії", - йдеться в заяві обласної організації.

Крім того, в організації зажадали проведення демократичного з'їзду членів партії із забезпеченням розширених норм представництва регіональних організацій, відповідно до кількості членів партії та обраних від партії в регіоні депутатів місцевих рад.

Також відкрито і прозоро обрати нового голову партії на демократичному з'їзді і змінити її статут.

"Усі ми об’єднувалися навколо цінностей у партію, яка має формувати нові підходи у політиці, партію нелідерського типу з розвинутими демократичними процесами. Для нас важливим є дотримання партією своїх принципів - вірності Україні, доброчесності, незалежності від олігархів, внутріпартійної демократії та підзвітності. На жаль партія почала рухатися в іншому напрямку, тому потребує змін", - підсумували в заяві.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА