Інтерфакс-Україна
14:27 18.06.2021

ФДМ передає "Гостиний двір" у Києві до сфери управління Мінкультури

1 хв читати
ФДМ передає "Гостиний двір" у Києві до сфери управління Мінкультури

Фонд державного майна України передає "Гостиний двір" у Києві до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики, повідомив міністр культури Олександр Ткаченко.

"Нарешті Фонд державного майна України передає "Гостиний двір" до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики. Вчора відбулося перше засідання комісії з питань передачі пам’ятки національного значення. До неї ввійшли представники МКІП, заповідника Софія Київська та ФДМУ. А сьогодні комісія оглянула об’єкт та ухвалила рішення, що передача "Гостиного двору" в управління МКІП відбудеться 29 червня", - написав Ткаченко в Telegram-каналі.

За його словами, після завершення передання розпочнеться розробка проектно-кошторисної документації та перші протиаварійні роботи для збереження історичної будівлі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого ракетного удару в Ізюмі постраждали дві людини

РФ вже понад 30 разів порушила режим припинення вогню в енергетичній сфері

Зеленський про угоду з США: базові юридичні речі майже доопрацьовані

Зеленський обговорив з дипломатами роботу на найближчі тижні

Зеленський: Готуємо деталі того, як може функціонувати безпековий контингент в Україні

Кошта: Я приєднуюся до програми BringKidsBack, щоб вимагати безпечного повернення українських дітей

Виставка "База. Ґрунт. Фундамент", присвячена українській боротьбі за незалежність, відкрилася у Софії Київській

Військові Ізраїлю поки що не ведуть масштабного наступу в Газі, щоб не заважати переговорам про заручників

В Офісі президента відбувся брифінг для іноземних дипломатів щодо санкційної політики проти Росії

Суд скасував вирок ексголові Броварської РДА, який скоїв наїзд на чотирьох пішоходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА