19:28 18.06.2021

РНБО підтримала Стратегію розвитку ОПК України

2 хв читати
РНБО підтримала Стратегію розвитку ОПК України

Рада національної безпеки і оборони України підтримала Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу, яку представив віце-прем'єр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

"Цей документ визначає конкретні кроки, які необхідно здійснити в структурі управління, системі планування, розвитку експортного потенціалу, а також кадрового потенціалу ОПК України до 2030 року. Серед пріоритетних напрямів та завдань - реорганізація підприємств-учасників ДК "Укроборонпром", підприємств Міноборони, Мінстратегпрому, Державного космічного агентства України та інших органів управління", - повідомляє прес-служба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

Уруський повідомив, що стратегія визначає основи державного регулювання та шляхи забезпечення державної підтримки оборонного сектору економіки. Серед заходів державного протекціонізму - надання податкових пільг і звільнення від сплати ввізного мита та багато іншого. Крім того, згідно зі стратегією обсяг коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення розвитку ОПК, щороку має становити не менше ніж 0,5% ВВП.

РНБО підтримала Стратегію розвитку ОПК України і дала відповідні доручення щодо наповнення її конкретним змістом.

"Щиро сподіваюся, що всі передбачені стратегією заходи будуть реалізовані, в нашій державі нарешті з'явиться належне бізнес-середовище, яке забезпечить динамічний розвиток галузі та створення сучасних високотехнологічних зразків озброєння для задоволення основних потреб сектору безпеки і оборони України відповідно до сучасних викликів та загроз", - підсумував Уруський.

У свою чергу прес-служба президента наводить висловлювання глави держави Володимира Зеленського щодо Стратегії розвитку ОПК. "Зокрема (Стратегія розвитку ОПК - ІФ), передбачає удосконалення системи стандартизації, уніфікації та управління якістю продукції відповідно до стандартів НАТО", - сказав Зеленский.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА