Інтерфакс-Україна
12:19 19.06.2021

Рух до аеропорту "Бориспіль" обмежать на два місяці через ремонт траси

1 хв читати
Рух до аеропорту "Бориспіль" обмежать на два місяці через ремонт траси

Із 23 червня на два місяці буде обмежено рух з Києва трасою до міжнародного аеропорту "Бориспіль" у зв'язку з ремонтом дороги, повідомляє в суботу служба аеропорту з посиланням на "Укравтодор".

Ремонт 18-кілометрової ділянки розпочинається 22 червня. "З 23 червня проїзд буде тимчасово закритий у напрямку м.Бориспіль. Рух в обидві сторони буде здійснюватися проїздом у напрямку Києва", - йдеться в повідомленні аеропорту в Фейсбуці.

За попередньою інформацією, ремонтні роботи мають завершитися до 20 серпня.

У зв'язку з ремонтними роботами дорога в аеропорт може займати більше часу, ніж зазвичай. Тому, попереджає служба аеропорту "Бориспіль", "в день вильоту будьте уважні, враховуйте зміну організації дорожнього руху і сплануйте виїзд заздалегідь".

За інформацією "Укравтодору", ремонтні роботи проводитимуться на дорозі М-03 Київ - Харків – Довжанський на ділянці (км 18 +000 - км 35 + 950).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожої атаки по ТЦК в Полтаві постраждало, попередньо, 4 військових – ЗМІ

Чернишов задекларував 2,2 млн грн витрат на адвокатські послуги

Швеція надасть Україні понад 10 нових артилерійських стволів Archer, засоби далекобійного удару

Внесення частини застави за Чернишова було особистим рішенням співробітниці DIM - пресслужба компанії

Літак Зеленського здійснив посадку в Данії

Прокуратура зобов’язала підприємця знести самовільно зведені будиночки на Деснянських луках біля Троєщини

Дві волонтерки УЧХ отримали найвищі міжнародні нагороди для медиків

Директор фірми, яка внесла частину застави за Чернишова, заявив журналістам, що вперше про це чує

США переглянули поставки зброї не лише для України, стверджують у Білому домі - ЗМІ

До ЄРДР внесено кримінальну справу щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА