15:51 20.06.2021

На парламентських виборах у Вірменії зафіксовано 64 правопорушення

1 хв читати
На парламентських виборах у Вірменії зафіксовано 64 правопорушення

Генпрокуратура Вірменії зафіксувала вже понад 60 випадків правопорушень у неділю під час дострокових парламентських виборів.

"Станом на 13:00 (за місцевим часом – ІФ) зафіксовано 64 випадки правопорушень, повідомлення про які отримані з поліції, учасників виборів, спостерігачів, ЗМІ", – сказав представник Генпрокуратури Едгар Арсенян на брифінгу в неділю.

За його словами, випадки правопорушення стосуються порушення таємниці голосування, повторного голосування, дачі хабарів, заподіяння шкоди майну, порушення виборчого права, застосування насильства.

"З нагоди застосування насильства на виборчій дільниці порушено кримінальну справу", – зазначив Арсенян.

На позачергових парламентських виборах 25 політичних сил борються за право сформувати новий уряд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

Мінсоцполітики застерігає від шахрайських повідомлень про нібито необхідність термінового оформлення статусу "дитини війни"

WINHUB підписав меморандум про співробітництво з DELTA Ukraine на MIPIM 2025

Зеленський заслухав доповідь української делегації щодо перемовин у Саудівській Аравії

В ЦПД прокоментували висловлювання Ушакова: Росія традиційно намагається викривити реальність і виставити себе головним миротворцем

Будівництво Дому Рональда МакДональда на території "Охматдиту" може розпочатися наприкінці 2025 р.

СБУ попереджає українців про активізацію російської пропаганди

Україна отримала 2,5 млрд канадських доларів у межах ініціативи G7 ERA

Рютте зустрінеться з Трампом у Білому домі

Дрони ГУР атакували виробництво БпЛА в Калузькій області - джерела

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА