Інтерфакс-Україна
07:55 21.06.2021

У результаті зливи на Буковині частково підтоплено 30 житлових будинків та домогосподарств

1 хв читати
У результаті зливи на Буковині частково підтоплено 30 житлових будинків та домогосподарств

У неділю ввечері, 20 червня, в Чернівецькому районі в результаті негоди (інтенсивний дощ) сталося підтоплення понад 200 житлових будинків і домогосподарств, інфраструктури району, кількість яких внаслідок поступового зниження рівня води зменшується, повідомили в прес-службі ДСНС.

"Станом на 21:00 залишаються підтопленими 15 житлових будинків і 15 дворів. Для відкачування води від ДСНС залучено 15 осіб та 5 од. техніки (з них 4 мотопомпи). Комісійні обстеження для встановлення наслідків негоди та завданих збитків тривають", - сказано в повідомленні на сайті відомства в неділю.

Раніше в ДСНС повідомляли про часткове підтоплення дощовими потоками близько 70 житлових будинків і 150 домогосподарств у 17 населених пунктах. У 29 населених пунктах частково пошкоджено дорожнє покриття, проїзд забезпечено.

У відомстві наголосили, що жертв і постраждалих у результаті негоди немає, а рівень води поступово знижується.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА