Інтерфакс-Україна
13:42 22.06.2021

Потрапляючи у світові рейтинги, українські ресторани допоможуть розвивати туристичний напрям країни - Мінкультури

1 хв читати
Потрапляючи у світові рейтинги, українські ресторани допоможуть розвивати туристичний напрям країни - Мінкультури

У Міністерстві культури та інформаційної політики України вважають, що українські ресторани зможуть допомогти залученню туристів у країну.

"Мандрівники з усього світу хочуть потрапити у ресторани, відмічені у найвпливовіших рейтингах. Заради цього планують окремі поїздки, приріст туристів зростає. Потрапляючи у такі рейтинги, українські ресторани допоможуть розвивати туристичний напрям країни", - ідеться в повідомленні прес-служби Мінкультури.

За словами міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, гастротуризм є частиною культури і його важливо розвивати, так само як і культуру подорожей.

"Для України настав час вийти на світову кулінарну арену. У нас є якісні локальні продукти, креативні кухарі зі своєю філософією, а також страви, які зможуть повертати до себе відвідувачів своїм якісним рівнем приготування та смаком", - упевнений міністр.

Ткаченко наголосив, що капіталізація сфери гостинності може значно збільшитися, зокрема шляхом підвищення туристичного потоку в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міненерго України розцінює заяви Путіна щодо ЗАЕС як цілеспрямовану ескалацію загрози ядерній безпеці

Глава МЗС Чехії: Росія планує розширити мобілізацію, Путіна не цікавить мир

Росіяни накопичують свої сили на деяких ділянках фронту, будемо відповідати на удари РФ - Зеленський

Шмигаль та посол Туреччини в Україні обговорили співпрацю, зокрема у побудові безпілотників

МЗС у відповідь Путіну про ЗАЕС: Крадій має повернути вкрадене, а не пропонувати його комусь в оренду

Прем’єр Нідерландів анонсував візит до Парижа для участі у зустрічі "Коаліції охочих"

Зеленський: Сьогодні узгодили основу для подальших контактів з "Коаліцією охочих" щодо наповнення гарантій безпеки для України

Над проєктами у сфері культури, історії та релігії в Офісі президента буде працювати військова та науковиця Титаренко

Паліса: Ми все більше замінюємо технікою функції, які раніше виконував боєць

Шмигаль і представник НАТО в Україні обговорили довгострокову підтримку України, зокрема в межах програми PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА