Інтерфакс-Україна
16:44 22.06.2021

СБУ затримала в Черкасах іноземця, якого розшукував Інтерпол за вчинення злочинів терористичного характеру

1 хв читати
СБУ затримала в Черкасах іноземця, якого розшукував Інтерпол за вчинення злочинів терористичного характеру

Служба безпеки України викрила та затримала в Черкасах під час спецоперації іноземного громадянина, який перебуває в міжнародному розшуку за лінією Інтерполу.

Як повідомляє прес-центр СБУ, оперативники спецслужби встановили, що іноземний громадянин переховувався на території України з 2019 року.

"Тут він намагався уникнути кримінальної відповідальності за злочини, вчинені на території іншої держави", - йдеться у повідомленні.

Наразі до затриманого застосовано тимчасовий арешт терміном 40 діб, його поміщено до Черкаського слідчого ізолятора до надходження запиту про його видачу від компетентних органів держави-ініціатора розшуку.

Згідно з фото, оприлюдненим на сайті СБУ, у затриманого іноземця паспорт громадянина РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій подали вже понад 150 тис. українців

Туман на півдні України в неділю, ожеледиця та вітер на заході в понеділок можуть ускладнити рух транспорту

Зеленський: У Швейцарії зустрічаються команди України та США, дуже сподіваюсь, що буде результат

УЧХ допомагав постраждалим після атак російських дронів на Запоріжжя та Дніпро

Дощі з мокрим снігом пройдуть в Україні на початку тижня, на заході на дорогах ожеледиця

Українська делегація прибула до Швейцарії для переговорів зі США

Канадські чиновники співпрацюватимуть з європейськими над мирним планом для України – голова МЗС після розмови з Сибігою

В Тернополі 34 загиблих внаслідок ворожого удару, одна людина ще не ідентифікована

Російський генерал, який наказав підірвати греблю Каховської ГЕС, очолює місію у Венесуелі – Буданов

Окупантам не вдається закріпитися в центрі Покровська – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА