19:17 22.06.2021

Україна повинна повернути жорсткий контроль на кордоні і ПЛР-тести для прибулих із РФ, Великої Британії, Туреччини і Єгипту

2 хв читати
Україна повинна повернути жорсткий контроль на кордоні і ПЛР-тести для прибулих із РФ, Великої Британії, Туреччини і Єгипту

Україна для запобігання проникнення штаму коронавірусу "Дельта" повинна повернути жорсткий контроль і ПЛР-тести на кордоні для прибулих з РФ, Великої Британії, Туреччини і Єгипту, вважає голова парламентського комітету здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

"17 червня уряд пом'якшив карантин. В Україні як державі "зеленої" зони, відмінили норму про обов'язкове ПЛР-тестування для громадян, що в'їжджають у країну. Вважаю, що потрібно ввести жорсткий контроль для українців, які повертаються не тільки з Росії, Великої Британії, але і з курортних напрямків - Туреччини, Єгипту", - написав він на сторінці в мережі Facebook у вівторок.

Крім того, Радуцький вважає за необхідне зберігати норми маскового режиму і соціальної дистанції і максимально прискорити вакцинацію.

"Поки повний курс вакцинації пройшли тільки 360 тис. громадян. На мою думку, щеплення повинні терміново зробити групи, які за родом діяльності стикаються з великою кількістю людей. Це стосується працівників транспортної галузі, громадського харчування, вчителів та інших. Як альтернатива щепленню - регулярне ПЛР-тестування, щоб не наражати на небезпеку інших людей", - написав він.

Радуцький також наголосив на необхідності посилення аналітичної роботи та налагодження централізованого збору даних про всіх випадки захворювання COVID-19, визначивши більш і менш уразливі для вірусу групи населення, а також продовжити інтенсивну підготовку опорних лікарень для прийому четвертої хвилі захворюваності.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА