08:38 23.06.2021

Японія схвалить застосування AstraZeneca для людей 60 років і старше

1 хв читати
Японія схвалить застосування AstraZeneca для людей 60 років і старше

Японія планує схвалити застосування вакцини від COVID-19 компанії AstraZeneca для людей віком 60 років і старше, повідомляють японські ЗМІ з посиланням на урядові джерела.

Група експертів Міністерства охорони здоров'я Японії обговорить прийнятний віковий діапазон для вакцини на засіданні 30 червня. Фахівці візьмуть до уваги ситуацію за кордоном, зазначили джерела.

Вакцину AstraZeneca було офіційно схвалено в Японії наприкінці травня. Однак її застосування було відкладено у зв'язку з занепокоєнням через виявлені раніше в інших країнах випадки утворення тромбів після вакцинації.

Тим часом деякі експерти у сфері охорони здоров'я заявили, що вакцину не треба виключати як варіант, оскільки її ефективність було підтверджено у Великій Британії та інших країнах, де було зроблено значну кількість щеплень.

Наприкінці травня уряд Японії офіційно схвалив вакцини проти COVID-19 компаній Мoderna і AstraZeneca. Раніше вакцинація в країні здійснювалася тільки препаратом Pfizer. За темпами вакцинації Японія відстає від багатьох країн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА