Інтерфакс-Україна
13:46 23.06.2021

Заступник глави МВС: Чутки про відставку Авакова поширюються з моменту призначення, ми на них не реагуємо

1 хв читати
Заступник глави МВС: Чутки про відставку Авакова поширюються з моменту призначення, ми на них не реагуємо

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко наголошує, що у МВС не реагують на чутки про можливу відставку глави відомства Арсена Авакова.

"Чутки про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова розпочалися 22 лютого 2014 року, в день його призначення. Ми не реагуємо на будь-які чутки. МВС працює в межах закону і Конституції", - сказав Геращенко на брифінгу в середу в Києві, коментуючи інформацію про можливу відставку Авакова.

Водночас Геращенко додав: "Міністр працюватиме рівно стільки, скільки йому відведено долею, президентом, Верховною Радою і прем'єр-міністром".

ОСТАННЄ

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Двоє цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя - ОВА

Запоріжжя під атакою російських БпЛА, виникла пожежа - ОВА

Падіння уламків збитих російських дронів зафіксовано в кількох локаціях Києва – КМВА

Відключень електро- та водопостачання у зв'язку з атаками російських дронів у Києві не допущено, є точкові аварії - КМВА

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА