Інтерфакс-Україна
17:37 23.06.2021

КПВВ "Чаплинка" на адмінмежі з Кримом до 15 липня не працюватиме

1 хв читати
КПВВ "Чаплинка" на адмінмежі з Кримом до 15 липня не працюватиме

КПВВ "Чаплинка" на адміністративній межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим до 15 липня не працюватиме, повідомляє представництво президента України в АРК.

"До уваги громадян, які планують перетинати адміністративну межу з тимчасово окупованим Кримом. За повідомленням Державної прикордонної служби України, роботу КПВВ "Чаплинка" тимчасово припинено - з 19 червня до 15 липня 2021 року", - йдеться у повідомленні у Facebook.

Водночас КПВВ "Чонгар" та "Каланчак" працюватимуть у штатному режимі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 8,2%

Поліція розслідує обставини загибелі у Києві блогера, діяльність якого була пов’язана з криптовалютою

На Одещині енергетики повернули світло для понад 240 тис. родин після нічного обстрілу - ДТЕК

Кабмін утворив робочу групу зі збереження документальних свідчень про події збройної агресії РФ

Кабмін розширив перелік отримувачів компенсації за гумрозмінування земель с/г призначення

Кабмін пропонує виключити російську з переліку мов, до яких застосовується режим захисту Європейською хартією

Україна та Велика Британія мають намір розширити оборонне партнерство, зокрема у межах програми LYRA

Велика Британія, Німеччина і Франція націлені на прогрес з використання вартості знерухомлених росактивів для підтримки ЗСУ

Кабмін призначив Анатолія Куцевола заступником міністра оборони з євроінтеграції

В Одесі після нічної ворожої атаки частково зникло електропостачання, одна людина постраждала

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА