08:09 24.06.2021

Відбулося четверте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти

2 хв читати
Відбулося четверте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти

Відбулося четверте засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом КНР, сторони затвердили план заходів на 2021-2023 роки, повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Як повідомляє прес-служба МОН, 23 червня 2021 в Києві та Чернігові, а також у містах Пекін і Далянь (Китайська Народна Республіка) у форматі відеоконференції відбулося четверте засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти.

Українську делегацію очолив Голова української частини Підкомісії, заступник МОН України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко, китайську делегацію очолив Голова китайської частини підкомісії, заступник міністра освіти Китайської Народної Республіки Тянь Сюецзюнь.

За підсумками засідання Підкомісії затверджений План заходів Підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти на 2021-2023 роки, який передбачає реалізацію пріоритетних напрямів співпраці для обох сторін, зокрема: обміну інформацією про реформи і нові підходи в освітніх сферах двох країн; проведення спільних заходів між профільними міністерствами країн, університетами двох країн для обміну досвідом та передовими практиками; надання всебічної підтримки вивчення мови, літератури і культури обох країн.

Крім того відбулася церемонія відкриття Альянсу українських і китайських університетів, який об'єднує 49 українських і 92 китайських вищих навчальних закладів, створений з метою поліпшення якості освіти та посилення інтернаціоналізації освітнього простору.

Також під час засідання Підкомісії керівниками вищих навчальних закладів України та Китаю укладено низку угод про співпрацю. З української сторони виступили: Національний університет "Чернігівська політехніка", Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Сумський державний університет, Український державний університет залізничного транспорту, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міноборони виграло міжнародний арбітраж на понад 19 млн грн

Рада оборони Харківщини розгляне питання про обов'язкову та примусову евакуацію сімей із дітьми з чотирьох громад

Палата представників США обговорює можливість допомоги зарубіжним країнам, але основне завдання - фінансування уряду

Зеленський змінив командувача Сил логістики ЗСУ

СБУ: 15 років в'язниці отримав соратник Киви, який шпигував за комплексами ППО на Дніпропетровщині

Українська авіація завдала за добу ударів по 10 місцях скупчення окупантів і збила три ворожі винищувачі

Окупанти за добу завдали два ракетних і 79 авіаударів по Україні, обстріляли понад 130 населених пунктів

Павлюк обговорив з американськими військовими фахівцями потреби та можливості Сухопутних військ для ведення бойових дій проти переважаючого противника

ЗС України відбили за добу на авдіївському та новопавлівському напрямках по 22 ворожі атаки

Усі домовленості з Євросоюзом потрібно виконувати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА