Інтерфакс-Україна
15:50 24.06.2021

Тіло чоловіка знайшли на Київському водосховищі після чотирьох днів пошуку - ДСНС

1 хв читати

Після чотирьох днів пошуку в акваторії Київського водосховища, поблизу с. Лебедівка Вишгородського району, служба порятунку знайшла тіло 36-річного чоловіка, повідомляє прес-служба ДСНС.

"20 червня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в акваторії Київського водосховища, ймовірно, потонули три людини: батько 1985 року народження та двоє дітей 2011 і 2017 року народження", - інформує ДСНС.

Раніше одну дівчинку з води дістали місцеві жителі та передали медикам, однак дорогою до лікарні дитина померла. Тіло іншої дівчинки було знайдено на відстані понад 10 кілометрів від місця зникнення, поблизу села Козаровичі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський розраховує обговорити з Трампом наявні дипломатичні можливості найближчими днями - ОП

Зеленський отримав від американської сторони проєкт плану, який може активізувати дипломатію

"Укренерго" скасувала аварійні відключення, завтра обмежуватиме електрику всю добу у більшості регіонів у 2,5-4 черги

Кабмін заснував стипендії пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність

В польському інфопросторі після диверсії на залізниці активізувались операції з дискредитації України – ЦПД

Каллас: Будь-який мирний план має підтримати Україна та Європа. Наш план – посилювати тиск на РФ та підтримати Україну

На станції метро "Хрещатик" у п'ятницю до 11:00 обмежать роботу вестибюля на вихід у напрямку Алеї Героїв Небесної Сотні

Росіяни атакують дронами Дніпропетровщину – ОВА

Оновлені правила в системі "єЧерга" почнуть діяти з 24 листопада

До плану припинення війни від США та РФ входить припинення розслідування воєнних злочинів Росії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА