19:43 24.06.2021

Екс-керівника "Укрхімтрансаміаку" підозрюють у зловживаннях на 42,3 млн грн

2 хв читати
Екс-керівника "Укрхімтрансаміаку" підозрюють у зловживаннях на 42,3 млн грн

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили колишньому керівнику "Укрхімтрансаміаку" про підозру у зловживанні службовим становищем, що завдало понад 42,5 млн грн збитків державному підприємству.

"Слідство встановило, що колишній керівник державного підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, організував безпідставне внесення змін до нормативних актів, що регламентують здійснення ремонтних робіт на об'єктах аміакопроводу. Зокрема, замість використання безкоштовного ґрунту, який залягає на місці трубопроводу, він розпорядився застосувати бентонітову глину, яку видобувало підконтрольне йому приватне підприємство", - повідомляє прес-служба НАБУ.

У результаті держпідприємство перерахувало понад 42,5 млн грн за матеріал, якого насправді не потребувало.

"Оскільки місцезнаходження підозрюваного екс-керівника держпідприємства невідомо, про підозру йому повідомили у порядку ст. 135, ст. 278 КПК України", - уточнюють у НАБУ.

Зазначені факти детективи НАБУ встановили в рамках розслідування іншої корупційної схеми на ДП "Укрхімтрансаміак", справу щодо якої вже слухають у суді. Епізод щодо заволодіння 42,5 млн грн восени 2017 року виділили в окреме кримінальне провадження.

Як повідомлялося, Міністерство економічного розвитку і торгівлі 15 червня 2016 року звільнило Віктора Бондика з посади директора ДП "Укрхімтрансаміак" у зв'язку з порушенням законодавства та обов'язків за контрактом, а також за невиконання вимог Державної фінансової інспекції.

У березні 2017 року Генеральна прокуратура України повідомила Віктору Бондику про підозру в розтраті ним державного майна на суму $2,3 млн.

"Укрхімтрансаміак" управляє українською частиною аміакопроводу Тольятті-Горлівка-Одеса. Загальна протяжність аміакопроводу - 2418 км, на території України - 1018 км.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА