Інтерфакс-Україна
10:56 25.06.2021

Разумков заявив, що не планує подавати у відставку

1 хв читати
Разумков заявив, що не планує подавати у відставку

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що не планує йти у відставку.

Відповідаючи на прохання журналістів прокоментувати інформацію про те, що нібито він сам поширює чутки про свою відставку, Разумков сказав: "Я не маю наміру йти у відставку, тому і розганяти такі чутки також не планую: не робив цього і робити не буду".

Спікер парламенту наголосив, що "наразі немає виборчої кампанії, щоб будувати логічні або алогічні процеси".

"Моя робота мені подобається. Сподіваюся, я її роблю ефективно... Я її робитиму доти, доки дозволить український народ", - уклав він.

У п'ятницю Разумков дає прес-конференцію на тему: "Парламентаризм. Конституція. Незалежність".

ОСТАННЄ

СБУ проводить масштабну спецоперацію зі знищення російської бомбардувальної авіації - джерело

Відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

У Польщі відбувається другий тур президентських виборів

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області за добу - Синєгубов

Кількість боєзіткнень цього тижня зросла на 8%, авіаударів – на 20% – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА