Інтерфакс-Україна
16:58 25.06.2021

Національний центр Довженка виступає проти приватизації двох корпусів

1 хв читати
Національний центр Довженка виступає проти приватизації двох корпусів

ДП "Національний центр Довженка" виступає проти винесення двох корпусів центру загальною площею 9,2 тис. кв. м на приватизацію і закликає Міністерство культури та інформаційної політики до сприяння.

Як повідомив "Довженко-Центр" у Facebook, виведення двох корпусів загальною площею 9,2 тис. кв. м із власності ДП призведе до втрати 15 млн грн щорічно від здачі приміщень в оренду, що становить близько 50% річного валового прибутку підприємства.

За даними центру, раніше у квітні 2021 року Фонд держмайна звернувся до Мінкульту з проханням погодити або відмовити у внесенні корпусів до переліку об'єктів, що підлягають приватизації. Через відсутність відповіді з боку Мінкульту регіональне відділення ФДМ у Києві 11 червня повідомило ДП про внесення до списку на приватизацію двох із чотирьох корпусів центру згідно з наказами №1333 і №1334 від 1 червня 2021 року.

У свою чергу "Довженко-Центр" направив листа до Мінкультури з вимогою перешкодити приватизації приміщень ДП або, альтернативно, відшкодувати фінансові збитки розміром 15 млн грн у разі приватизації. За даними ДП, на 24 червня відповіді від міністерства отримано не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада погодила утворення Спеціалізованих окружного та апеляційного адмінсудів

МВС: інформація про підвищення штрафів за порушення ПДР – це фейк, жодних змін не відбулося

У лікарні Ужгорода в палаті спалахнула пожежа, загинув пацієнт

Зеленський: поки Росія не відчуватиме своїх сильних втрат вона буде уникати реальної дипломатії та закінчення війни

Викрадених українських дітей утримували на мінімум 210 об'єктах в РФ та на окупованих територіях - HRL

В Куп'янську досі лишаються близько 800 жителів, влада закликає їх евакуюватися

Три чверті українців вірять у перемогу за належного постачання зброї та санкцій проти РФ – соцопитування

В Запоріжжі вже відомо про 20 постраждалих через нічну атаку, серед них четверо дітей

Синоптики попереджають про сильні дощі з вітром в Україні у середу та четвер

Питання більших обмежень для російськомовних книг потребує детального опрацювання - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА