Інтерфакс-Україна
20:27 29.06.2021

У Запоріжжі через негоду підтоплено підвальні приміщення і повалені дерева, постраждалих немає

1 хв читати
У Запоріжжі через негоду підтоплено підвальні приміщення і повалені дерева, постраждалих немає

У Запоріжжі і області в результаті несприятливих погодних умов сталося підтоплення підвальних приміщень і падіння дерев на машини, постраждалих немає, повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"29 червня вдень у місті Запоріжжя і області пройшли грози і град, а також шквальний вітер до 15-20 м/с... випала велика кількість опадів. Рятувальники ДСНС здійснили оперативне реагування на 9 викликів, пов'язаних із наданням допомоги населенню в результаті несприятливих погодних умов", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Так, рятувальники в Запоріжжі на вулиці Шкільній розпиляли і прибрали два дерева з проїжджої частини, які впали на автомобілі. В результаті події ніхто не постраждав.

Також через велику кількість опадів сталося підтоплення підвальних приміщень на кількох вулицях, проспекті Соборному, на території двох приватних домоволодінь і в місті Пологи.

"Станом на 17:00 бійці ДСНС за допомогою мотопомп та гідроелеваторів відкачали загалом близько 160 куб. метрів води. Роботи з відкачування тривають", - додали в ДСНС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА