07:36 30.06.2021

Влада Лос-Анджелеса рекомендувала носити маски навіть повністю щепленим від COVID-19 через штам "дельта"

2 хв читати
Влада Лос-Анджелеса рекомендувала носити маски навіть повністю щепленим від COVID-19 через штам "дельта"

Органи охорони здоров'я округу Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США) рекомендують вакцинованим від коронавируса COVID-19 продовжувати використовувати маски для того, щоб стримати поширення більш контагіозного штаму "дельта", повідомляють американські ЗМІ.

"Департамент громадської охорони здоров'я настійно рекомендує людям носити маски у приміщеннях. Поки ми не досягнемо кращого розуміння того, як і кому передається варіант "дельта", всім слід сфокусуватися на максимальному захисті з мінімальними перебоями в роботі", - наводить видання US News and World Report витримки із заяви департаменту.

У департаменті наголосили, що маски слід носити, зокрема, в продуктових магазинах, магазинах одягу, а також у театрах і на роботі, де про статус вакцинації присутніх невідомо.

Також влада Лос-Анджелеса зазначила, що "люди, що пройшли повну вакцинацію, добре захищені від інфікування варіантом "дельта".

ЗМІ нагадують, що рекомендації з використання масок у Лос-Анджелесі послідували після того, як в американському Центрі з контролю і профілактиці захворювань (CDC) повідомили, що наразі на один із п'яти нових випадків COVID-19 в США припадає зараження варіантом "дельта".

Як зазначається, близько 68% жителів Лос-Анджелеса отримали як мінімум одну дозу вакцини від COVID-19, а 59% зробили щеплення повністю. Всього в Лос-Анджелесі виявили понад 1,2 млн випадків зараження COVID-19, понад 24 тис. інфікованих померли.

Минулого тижня у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявили про те, що повністю вакциновані від COVID-19 повинні носити маски у громадських місцях через загрозу штаму "дельта".

"Люди не можуть почуватися в безпеці тільки тому, що отримали дві дози вакцини. Вони все ще повинні захищати себе", - заявила помічник генерального директора ВООЗ Маріанжела Симон минулого тижня.

Останнім часом у світі спостерігається широке поширення штаму "дельта", який уперше виявили в Індії. Він відрізняється, зокрема, підвищеною швидкістю поширення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА