Інтерфакс-Україна
18:00 30.06.2021

У Мукачеві горить мотель, постраждалих немає

1 хв читати
У Мукачеві горить мотель, постраждалих немає

Пожежа на території мотелю "Водолій" на вул. Графа фон Шенборна в м. Мукачево Закарпатської області, яка виникла раніше у середу, локалізована, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"О 17:10 пожежу локалізовано. Триває ліквідація. Інформація про постраждалих не надходила", - йдеться в повідомленні.

Інформація про пожежу надійшла рятувальникам 30 червня о 15:40. З'ясувалося, що центром загоряння стали підсобно-складські приміщення.

Наразі на місці події працює шість одиниць техніки трьох державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачева та добровольців церковної пожежної команди с. Дерцен, загалом 26 пожежників.

ОСТАННЄ

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

Україна готує угоди з кількома країнами Європи, зокрема, про посилення захисту неба - Зеленський

Зеленський: Потрібні будь-які результативні дії проти корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА