Інтерфакс-Україна
06:57 01.07.2021

Заочно повідомлено про підозру "начальнику сектора міграційної служби" в одному з тимчасово окупованих районів Донецької області

1 хв читати
Заочно повідомлено про підозру "начальнику сектора міграційної служби" в одному з тимчасово окупованих районів Донецької області

Донецькою обласною прокуратурою заочно повідомлено про підозру "начальнику сектора міграційної служби Тельманівського РВ МВС ДНР" за видачу псевдопаспортів на тимчасово окупованій території Донецької області.

Як повідомляє Відділ інформаційної політики відомства, досудовим розслідуванням встановлено, що з 2014 року 51-річний чоловік організовує діяльність підпорядкованого йому підрозділу з обов'язкового отримання жителями тимчасово окупованих територій Донецької області так званих псевдопаспортів громадянина "ДНР".

Зокрема, отримувати зазначений документ змушені особи, які працюють в гуманітарній, медичній та соціальній сферах, а також пенсіонери. У разі відмови, їм загрожує звільнення з роботи і позбавлення можливості оформлення пенсійних виплат.

"Начальнику сектора міграційної служби Тельманівського районного відділу МВС ДНР" заочно повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України і порушенні законів і звичаїв війни (ч.2 ст.28, ч.2 ст.110 та ч.1 ст.438 КК України), - сказано в повідомленні.

За даними правозахисних організацій на непідконтрольній українській владі території Донеччини вже видано понад 700 тис. псевдопаспортів.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА