Інтерфакс-Україна
08:51 01.07.2021

В Україні за добу від коронавірусу вакцинували понад 93 тис. осіб

1 хв читати
В Україні за добу від коронавірусу вакцинували понад 93 тис. осіб

Протягом минулої доби, 30 червня, від коронавірусу в Україні вакцинували 93 186 осіб, при цьому 31 714 осіб отримали першу дозу вакцини, 61 472 - другу, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"93 186 осіб щеплено проти COVID-19 за добу 30 червня 2021 року. Одну дозу отримали 31 714 людей, повністю імунізовані - 61 472 людини", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому у Telegram.

У відомстві наголосили, що протягом доби працювали: 528 мобільних бригад, 1 236 пунктів щеплення і 13 центрів вакцинації.

Зазначається, що станом на 30 червня до листа очікування вакцинації від COVID-19 записалися 759 982 особи.

"Із початку прищеплювальної кампанії щеплено 1 965 660 осіб, із них отримали одну дозу - 1 965 658 осіб, повністю імунізовані та отримали дві дози - 710 996 людей (із них двоє отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 2 676 654 щеплення", - йдеться у повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА