18:54 01.07.2021

Зеленський дякує нардепам за підтримку в першому читанні його законопроекту про деолігархізацію

2 хв читати
Зеленський дякує нардепам за підтримку в першому читанні його законопроекту про деолігархізацію

Президент України Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за ухвалення в першому читанні законопроекту "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

"Дякую Верховній Раді за підтримку за основу мого законопроекту №5599 про деолігархізацію. Олігархи - це минуле. Всі вони мають стати просто великими бізнесменами. Нам потрібні прозорі економічні відносини та рівні правила гри для всіх", - написав Зеленський на своїй сторінці у Twitter.

Як повідомлялося, за документ №5599 проголосували 275 народних депутатів на позачерговому пленарному засіданні парламенту в четвер.

Президент України на початку червня вніс до Верховної Ради законопроект "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Згідно з документом, достатніми для включення Радою національної безпеки і оборони (РНБО) особи до реєстру олігархів є будь-які три з чотирьох умов: значний вплив на ЗМІ, участь у політичному житті, бенефіціарне володіння компанією-монополістом і статки понад 1 млн прожиткових мінімумів (близько $83 млн за поточним курсом).

Рішення РНБО буде підставою для включення олігархів до реєстру. РНБО формуватиме і вестиме реєстр, а також забезпечуватиме відкритий цілодобовий доступ до нього. Відомості до реєстру вноситимуть не пізніше трьох днів з дня набрання чинності відповідним рішенням РНБО.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА