Інтерфакс-Україна
18:10 02.07.2021

У Міноборони назвали вартість закупленого жіночого взуття: 650 грн за пару

1 хв читати
У Міноборони назвали вартість закупленого жіночого взуття: 650 грн за пару

Вартість хромових жіночих туфель, закуплених Міністерством оборони України для жінок військовослужбовців, становить 649,8 грн з урахуванням податку на додану вартість, повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

"Хто: Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України. Що: закупив 5 000 пар туфель хромових відповідно до ТС А01ХJ.30338-185:2019 (01). Чому: відповідно до наданих заявок Тилу Командування Сил логістики Збройних сил України. Коли: у 2020 році. У кого: ТОВ "ДІМ ВЗУТТЯ "Б.НІКОЛАС". Як: за результатом проведеного аукціону та оцінки найбільш економічно вигідних тендерних пропозицій. Яка ціна: 649,80 грн з ПДВ (541 без ПДВ) за пару", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, напередодні в Міністерстві оборони України поінформували, що на параді до Дня Незалежності на Хрещатику в Києві курсантки маршируватимуть у взутті на підборах. Це рішення викликало критику з боку користувачів соцмереж та опозиційних політиків.

Пізніше народні депутати закликали міністра оборони Андрія Тарана провести службове розслідування щодо рішення про необхідність курсанткам марширувати у взутті на підборах під час параду до Дня Незалежності на Хрещатику й попросити за це вибачення у жінок-військовослужбовців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росію витісняють з енергоринку Центральної Азії – СЗР України

Фіцо оголосив про відставку свого радника, який фігурує в матеріалах справи Епштейна – ЗМІ

Діра в бюджеті РФ і проміжні вибори в США погіршують умови мирної угоди для Путіна – ЗМІ

Водопостачання у Києві після системної аварії енергомереж відновлено – Кличко

Сили оборони відбили з початку доби 303 ворожі атаки - Генштаб

Україна готова працювати у всіх форматах і очікує переговорів наступного тижня – Зеленський

Зеленський: Зараз триває стабілізація та відновлення енергозабезпечення

Шмигаль: Енергетики відновили електропостачання в усіх областях України після системної аварії

Сибіга обговорив із колегою із Ліхтенштейну потреби енергетичної системи України

Одна людина загинула, ще семеро – поранені, через обстріл на Дніпропетровщині – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА